Marka SADES skupia się na badaniach, rozwoju oraz produkcji zestawów słuchawkowych dla graczy. Zobowiązuje się do zapewnienia doskonałego dźwięku podczas grania, co wspomoże całkowite zanurzenie się w grach. Oprócz tego, SADES produkuje myszki, klawiatury, stojaki czy meble gamingowe, by dostarczyć graczom kompletny gamingowy setup.

SADES posiada 23 lata doświadczenia w rozwoju oraz produkcji akcesoriów – pierwszy zestaw słuchawkowy powstał w 2002 roku. Dzięki ciągle rozwijanym zdolnościom w zakresie badań i innowacji, SADES tworzy różne akcesoria gamingowe o specyficznych cechach, aby sprostać najróżniejszym wymaganiom graczy i sprawić, że będą się oni cieszyć e-sportem.

Nasze produkty mają ciekawe wzornictwo i spełniają oczekiwania klientów oraz profesjonalnych zespołów e-sportowych pod względem doskonałej wydajności. Aby tworzyć produkty o jakości i trwałości na poziomie profesjonalnym, przykładamy dużą uwagę do doboru materiałów, projektowania wyglądu i działania sprzętu. Nasi inżynierowie testują każdą funkcję, aby zapewnić jakość gotową do udziału w turniejach. 

Zestawy słuchawkowe są naszymi flagowymi produktami, jednocześnie tworzymy doskonałe fotele gamingowe, myszy i klawiatury, aby wzbogacić portfolio produktów. Sponsorujemy profesjonalne zespoły e-sportowe i zależy nam, żeby gracze od A do Z „ubierali się” w produkty SADES. Nieustannie się doskonalimy, aby stać się partnerami coraz większej liczby graczy, silnym wsparciem dla rosnących profesjonalnych zespołów e-sportowych i wnieść znaczący wkład w dalsze poszukiwanie potencjału w dziedzinie e-sportu.