Sades promocja – #SadesBattleReady

Marka Sades przygotowała dla wszystkich miłośników gier wyjątkową promocję! Jeśli masz stare słuchawki, teraz jest doskonała okazja, aby je wymienić na zupełnie nowe, wysokiej jakości słuchawki gamingowe od Sades. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby skorzystać z tej niepowtarzalnej oferty.

Dlaczego warto wziąć udział?

Sades to marka znana z doskonałej jakości sprzętu gamingowego, który cieszy się uznaniem wśród graczy na całym świecie. Nowe słuchawki zapewnią Ci niesamowite wrażenia dźwiękowe, wygodę podczas długich sesji gamingowych oraz stylowy wygląd.

Jak skorzystać z promocji?

Sprawdź swoje stare słuchawki: Upewnij się, że masz gotowe do wymiany stare słuchawki nauszne.
Znajdź najbliższy sklep: Wybierz jeden z powyższych sklepów uczestniczących w akcji.
Odwiedź sklep: Udaj się tam między 1 a 16 czerwca 2024 roku.
Wymień i ciesz się nowym sprzętem: Oddaj swoje stare słuchawki i odbierz nowe od Sades.
Możesz zrobić sobie zdjęcie ze swoimi starymi i nowymi słuchawkami i oznaczyć je #SadesBattleReady

Oddając swoje stare słuchawki, masz szansę otrzymać jedne z poniższych modeli słuchawek gamingowych Sades:

Sades Tpower
Sades 708GT
Sades Spirits cyan
Sades Spirits czarne
Sades Shaman niebieskie
Sades Mpower niebieskie
Sades Ppower różowe
Sades Snowwolf białe

Słuchawki wybierane są losowo, więc każda wymiana to niespodzianka!

Sklepy biorące udział w akcji

Warszawa: Funtech.pl, ul. Patriotów 110
Kraków: Komtek, ul. Gromadzka 46
Wrocław: Extreme PC, ul. Brzeska 5-15/U3
Przemyśl: Infores Pobo, ul. Lwowska 11

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i dołącz do #SadesBattleReady, aby cieszyć się doskonałym dźwiękiem podczas gry. Spiesz się, promocja trwa tylko do 16 czerwca!

CK Mediator oficjalnym dystrybutorem Sades w Polsce

CK Mediator, polski dystrybutor sprzętu elektronicznego z ponad 25 latami doświadczenia na rynku, ogłosił niedawno swoje nowe partnerstwo z marką Sades, renomowanym producentem gamingowych akcesoriów. W wyniku tej strategicznej umowy CK Mediator został wyłącznym dystrybutorem produktów marki Sades na polskim rynku.

Sades, marka znana ze swojej innowacyjności, wysokiej jakości i funkcjonalności, oferuje szeroki asortyment akcesoriów dla graczy, w tym słuchawki, klawiatury, myszy, podkładki i wiele innych. Dzięki tej współpracy CK Mediator będzie mógł zapewnić swoim klientom dostęp do najnowszych produktów Sades, które są projektowane z myślą o wymagających graczach.

Obie firmy wyraziły swoje zadowolenie z tego nowego partnerstwa, które jest krokiem naprzód w poszerzaniu swojego udziału na rynku gamingowych akcesoriów. Klienci mogą teraz spodziewać się jeszcze większego dostępu do innowacyjnych rozwiązań i wysokiej jakości sprzętu, który pozwoli im cieszyć się jeszcze bardziej zaawansowanym doświadczeniem w grach.

Partnerstwo CK Mediator z marką Sades to z pewnością wydarzenie, które spotka się z zainteresowaniem społeczności graczy, a jednocześnie umocni pozycję CK Mediator jako wiodącego dystrybutora sprzętu gamingowego.